Jak co roku program Watry ukazał się w ostatnich dniach przed Watrą czyli dziś. Jak ktoś jest zainteresowany to podaję linka do stronki i pod słowem PROGRAM kryje się PDF z dokładnym programem.
To tutaj
Z odgłosów wynika , że w różnych dniach i w różnym składzie wybiera się w tym roku Towarzystwo. Od czwartku do niedzieli i z planami rowerowymi, górskimi i wokalnymi.
Coś mi sie wydaje,że nie wszystkie plany zostały uwzględnione.....,ale jak to z planami bywa ,każdy ma swój "muzyka własna słowa szwagra" jak powiadają.... Życze Wam pięknej pogody,ciepłych nocy do białego rana i mocnych gardeł oczywiście do śpiewania nie wspomnę o kondycji,która jest nieodzwona oczywiście do wędrowania.Też bym pojechała,ale pech chce ,że mam właśnie imieniny w tym czasie. WESOŁEJ ZABAWY !!!
Haloo, jakie wrażenia po tegorocznej Watrze?? Czy wszystkie plany rowerowo-górsko-wokalne zostały zrealizowane?? Noo,a przede wszystkim czy koncerty "porwały" Was do szalonej zabawy
Już po Watrze, ja z Bogdanem byliśmy do soboty po południu i wracaliśmy po pięknej trasie rowerowej. Górska trasa nie wyszła bo już w nocy z piątku na sobotę polało solidnie i siedzieliśmy na koncertach. W sobotę też przeszła burza więc nie było co się pchać na trasę. Towarzystwo dopisało licznie, spotkanie ze Stasiukiem bardzo fajne ( mozna było nabyć po dobrych cenach książki i to z autografem ) Szkoda tylko , że Drewutnia grała dopiero w niedzielę o 16 więc ja nie doczekałem. Pozdrowienia od Łodziaków, Milana i innych obecnych dla nieobecnych.
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum