Bardzo deszczowa Nocna Wyrypa 2006

Zapraszamy do nowej galerii, szybszej, ciekawszej, ładniejszej ;]

http://www.klubowicze.klubcarpatia.pl

Zaprszamy!

Moderator: halny jurko

Bardzo deszczowa Nocna Wyrypa 2006

Postprzez boguslaw » 2007-05-28, 20:49

Kilka zdjęć z bardzo deszczowej Nocnej Wyrypy ,ktora obyła sie w rejonie Piwnicznej 1 siernia 2006roku możesz zobaczyćtutaj
Ostatnio edytowany przez boguslaw 2007-05-29, 20:25, edytowano w sumie 2 razy
Awatar użytkownika
boguslaw
 
Posty: 267
Rejestracja: 2007-04-19, 18:28
Miejscowość: Mielec

Postprzez GOSIA » 2007-05-29, 06:21

To była dopiero wyrpya!!! Lało jak z cebra, "odklejenie" plecaka od mokrej kurtki, by wyjąć choćby najmniejszą kanapkę lub batonik wymagało nie lada hartu ducha i ciała. ;-) Mimo to humory nam dopisywały i było rewelacyjnie. Pamiętam jeszcze jedną taką wyprawę, chyba w 2004 roku - w Beskidzie Niskim, tam z kolei było jedno wielkie BŁOTO, musiała być ścinka drzew i ciężki sprzęt porobił piękne koleiny. Też padało, ale nie tak bardzo jak w ubiegłym roku. Ciekawe co przyniesie nam tegoroczna nocka???? :roll:
Awatar użytkownika
GOSIA
 
Posty: 164
Rejestracja: 2007-04-20, 06:46
Miejscowość: Mielec

Postprzez andy » 2007-05-29, 15:18

Po oglądnięciu galerii nocna wyrypa bardziej kojarzy mi sięz drogą krzyżową, brrrr....
Ale widzę że twardzieli z roku na rok przybywa
Awatar użytkownika
andy
Administrator
 
Posty: 758
Obrazki: 2
Rejestracja: 2007-04-12, 13:40
Miejscowość: Mielec

Postprzez boguslaw » 2007-05-29, 19:43

Andrzeju jak do tego dodać jeszcze mój 40-to dniowy kaszel po tej wyrypie, to mogłoby się wydawać,że to droga krzyżowa.Jednak wcale tak nie było,zresztą widać to na uśmiechniętych twarzach.
Nie na każdym nocnym chodzeniu po górach pada deszcz ,piękna pogodę mieliśmy w 2005 roku,piękny wschód słońca przy schodzeniu do Rytra,no i ten ptasi koncert tuż przed świtem.Niestety ja nie mam zdjęć z tej nocki,może ktoś z klubowiczów ma i stworzy galerię.?
Awatar użytkownika
boguslaw
 
Posty: 267
Rejestracja: 2007-04-19, 18:28
Miejscowość: Mielec

Postprzez andy » 2007-05-29, 20:25

Ja w tamtym roku wybrałem się na wschód słońca na Babiej od strony Krowiarek. Słyszałem tak dużo o wschodach słońca na Babiej, że stwierdziłem - idę. Był wrzesień, dzień wcześniej przeszedłem Tatry od Kuźnic do Morskiego Oka przez Świnicę i Szpiglasowy. Pogoda była piękna, słoneczna i ciepła. Wieczorem przeniosłem się na parking na Krowiarkach i drzemnąłem do 2.
Później ruszyłem na Babią i pomału zacząłem ubierać wszystko co miałem w plecaku, łącznie z Serakiem, czapką i rękawicami. Tak duło, że odechciewało mi się iść, ale na szczęście wziąłem maszynkę i gorąca kawa w kosówce poprawiła mi trochę humor.
Po dojściu pod murek znalazłem się w gronie około 20-tu skulonych postaci czekających na wschód słońca. Następna kawa i byle do świtu.
Świt był, nie powiem nawet ładny, ale Tatry pod słońce mało ciekawe. Po pół godzinie już nikogo na szczycie nie było. Każdy poszedł w swoją stronę. Ja też z lubością zacząłem się ruszać. Wstawał piękny dzień i im wyżej było słonko tym mniejszy był wiatr i temperatura robiła się coraz bardziej letnia. Gdy schodziłem do parkingu byłem już koszulce z krótkim rękawem.
Zaliczyłem swoją nocną wyrypę i stwierdziłem, że chodzenie w dzień zdecydowanie bardziej mi służy, a i widoki piękne. Myślę, że lepiej chyba na Babiej iść na zachód słońca.
Awatar użytkownika
andy
Administrator
 
Posty: 758
Obrazki: 2
Rejestracja: 2007-04-12, 13:40
Miejscowość: Mielec

Postprzez halny jurko » 2007-06-03, 20:08

Byłem na wszystkich naszych "Nocnych Górskich Wyrypach" i muszę dodać , że deszczyk padał także wówczas, gdy wędrowaliśmy po Pogórzu Strzyżowskim (bodaj nasza wyrypa nr 2). Tam na dodatek szlaki "robiły nas w balona" (a może znakarze), więc po kolejnej utracie pasków postanowiłem nie szukać tych znaczków, tylko wędrować przy pomocy mapy i kompasu, i...dotarliśmy do celu.
Ale były też piękne wędrówki przy księżycu i bardzo ciepłe noce (pot lał się po plecach).
od halnego
...niech was zawsze na szlak trafi
Awatar użytkownika
halny jurko
Administrator
 
Posty: 852
Rejestracja: 2007-04-16, 19:48
Miejscowość: Mielec

Postprzez Ola » 2010-02-16, 13:39

boguslaw napisał(a): (...) Nie na każdym nocnym chodzeniu po górach pada deszcz ,piękna pogodę mieliśmy w 2005 roku,piękny wschód słońca przy schodzeniu do Rytra,no i ten ptasi koncert tuż przed świtem.Niestety ja nie mam zdjęć z tej nocki,może ktoś z klubowiczów ma i stworzy galerię.?


Pamiętałam ten wątek i przy okazji porządkowania płyt znalazłam cztery cenne :) zdjęcia z tej udanej wyrypy. Wschodu słońca nie pamiętam, ale zachód... cudowny! Zdjęcie tego nie oddaje, nie widać migoczących świateł ulic. Nie są mojego autorstwa, niestety nie miałam aparatu. O ile pamiętam, dwa są na pewno Kasi Bialic. Miałam też plik z relacją z wyrypy, ale teraz po jego otwarciu pojawiają się "krzaczki" :/

Pobierz

Image Image
Image Image
W górach jest wszystko co kocham...
Awatar użytkownika
Ola
 
Posty: 180
Rejestracja: 2007-04-20, 09:56
Miejscowość: Mielec | Katowice

Postprzez andy » 2010-02-18, 16:47

Długo kazałaś czekać na zdjęcia - prawie 3 lata, ale zdjęcia zacne
Awatar użytkownika
andy
Administrator
 
Posty: 758
Obrazki: 2
Rejestracja: 2007-04-12, 13:40
Miejscowość: Mielec

Postprzez boguslaw » 2010-04-10, 02:18

Cudowne to byly czasy. Przy okazji pozdrawiam z drugiej polkuli.
BOGUSLAW P.
Awatar użytkownika
boguslaw
 
Posty: 267
Rejestracja: 2007-04-19, 18:28
Miejscowość: Mielec


Wróć do Archiwalna Galeria klubowiczów

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości