Bazowanie

Adresy, kontakty i opis dobrych miejsc do noclegu

Moderator: halny jurko

Bazowanie

Postprzez iwetta » 2014-06-12, 14:57

Witajcie. :)
Nie wiem czy to dobre miejsce, w razie czego proszę o przeniesienie. Cytat ze strony (http://skpb.prz.edu.pl/www/) oraz profilu na facebooku (https://www.facebook.com/StudenckieKoloPrzewodnikowBeskidzkichRzeszow):

Studenckie Koło Przewodników Beskidzkich w Rzeszowie poszukuje bazowych do prowadzenia Studenckiej Bazy Namiotowej w Wisłoczku oraz Chatki Studenckiej w Zyndranowej w okresie wakacyjnym.

KIEDY


- Wisłoczek: 28.06.2014 - 31.08.2014 (całe wakacje)
- Zyndranowa: 28.06 – 20.07 oraz 2.08 – 17.08


Możesz bazować w dowolnym z w/w terminów i tak długo jak chcesz, jednak zdecydowanie preferujemy zgłoszenia obejmujące dłuższe okresy czasu (minimum 2 tygodnie).

PIENIĄDZE


Bazowanie jest nieodpłatne, natomiast Koło wypłaca diety krajowe wysokości 30 zł dziennie za Wisłoczek oraz 20 zł dziennie za Zyndranową (różnica z uwagi na warunki bytowania i nieco większy zakres obowiązków na bazie namiotowej). Dla szczególnie zainteresowanych przewidujemy zwrot kosztów dojazdu.

OBOWIĄZKI


Obowiązki bazowego ograniczają się do przebywania na terenie obiektu, dbania o ogólny porządek (jednakże każdy turysta sprząta po sobie), drobnych zakupów (świeczki, środki czystości) oraz obsługi ruchu turystycznego (przyjmowanie opłat, przygotowanie wrzątku, wskazanie turyście miejsca noclegowego itp.).

Zgłoszenia prosimy kierować: skpb@prz.edu.pl, w mailu warto napisać parę słów o sobie oraz koniecznie podać kontaktowy nr telefonu. Kandydatury będą rozpatrywane indywidualnie podczas rozmowy z kandydatem. Mile widziane są osoby, które kiedykolwiek prowadziły jakąś bazę, chatkę studencką (ew. podobny obiekt turystyczny) lub po prostu kiedyś z nich korzystały.

Osobom korzystającym z uroków pieszych, górskich wędrówek i znającym klimaty schroniskowe bazowanie przypominać będzie bardziej urlop spędzony w miłym gronie niż pracę. Zapraszamy!
iwetta
 

Re: Bazowanie

Postprzez zibi » 2014-06-13, 07:37

Dzięki Iweta :)
Rozmawialiśmy w tym temacie z Danielem w Zyndranowej 2 tygodnie temu i miałem napisać.
Pozdrawiam i gorąco zachęcam
Awatar użytkownika
zibi
 
Posty: 194
Rejestracja: 2007-05-04, 20:05
Miejscowość: Mielec


Wróć do Dobre miejsca noclegowe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron