Bieżące tematy z klubu.
przez Pchełka » 2016-02-18, 21:38
XI BIWAK ZIMOWY
BESKID NISKI - Baranie 5-6 marca 2016
My się zimy nie boimy i w góry pędzimy (poszukać zimy:))
W tym roku postanowiliśmy wybrać się w Beskid Niski a dokładniej na Baranie 754 m npm, gdzie dostaniemy się z Tylawy, najpierw żółtym szlakiem do Olchowca, skąd już bezpośrednio na Baranie. Po dotarciu do celu, poszukamy dogodnego miejsca na rozbicie namiotów:).
Będziemy spać klubowo już po raz jedenasty pod namiotami zimą.
Na co serdecznie wszystkich klubowiczów i sympatyków zapraszamy.
Nocować będziemy w terenie, w związku z czym ważne jest by każdy uczestnik zimowego biwaku zabrał ze sobą odpowiednie wyposażenie: ciepły śpiwór, sprawdzony przy ujemnych temperaturach, jakiś dach nad głową czyli namiot oraz palnik i butle gazową, gdyż ciepła herbata jeszcze nikomu nie zaszkodziła :)
W niedzielę, planowane zejście szlakiem granicznym do Barwinka i powrót w stronę Mielca.
Wyjazd, sobota 7.00 rano.
Wszyscy chętni przyjeżdżają na własny koszt i sami organizują sobie dojazd, w wędrówce biorą udział na własną odpowiedzialność i ubezpieczają się indywidualnie. Za zagubione rzeczy MKG „Carpatia” nie bierze odpowiedzialności.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany trasy lub odwołania wyjazdu ze względu na złe warunki atmosferyczne.
Wpisowe:
klubowicze 1zł, sympatycy 2 zł.
Dodatkowe informacje można uzyskać telefonicznie lub drogą internetową:
Iwona Nakoneczna Świątek tel. 604 170 965, e-mail timnim2009@gmail.com
Serdecznie zapraszamy !
Iwona Nakoneczna-Świątek
-

Pchełka
-
- Posty: 353
- Rejestracja: 2007-04-20, 09:04
- Miejscowość: Mielec
przez Pchełka » 2016-02-18, 21:40
Można się zapisywać:)
1. Iwona N-Ś
2. Marcin Ś
3. Jurek Kr.
4. ...
Iwona Nakoneczna-Świątek
-

Pchełka
-
- Posty: 353
- Rejestracja: 2007-04-20, 09:04
- Miejscowość: Mielec
przez Pchełka » 2016-02-19, 20:47
1. Iwona N-Ś
2. Marcin Ś
3. Jurek Kr.
4. Irek W.
5. Miro K.
6. ...
Iwona Nakoneczna-Świątek
-

Pchełka
-
- Posty: 353
- Rejestracja: 2007-04-20, 09:04
- Miejscowość: Mielec
przez Pchełka » 2016-02-25, 22:45
1. Iwona N-Ś
2. Marcin Ś
3. Jurek Kr.
4. Irek W.
5. Miro K.
6. Ania Ś.
7. ...
Iwona Nakoneczna-Świątek
-

Pchełka
-
- Posty: 353
- Rejestracja: 2007-04-20, 09:04
- Miejscowość: Mielec
przez Pchełka » 2016-03-16, 22:03
Już chwilę minęło, ale z braku czasu dopiero nadrabiamy...
Kolejny BIWAK ZIMOWY za nami, jak zawsze w doborowym towarzystwie - tym razem międzynarodowe w składzie: Ewa K, Ania Ś, Iwona N-Ś, Marcin Ś, Jurek K, Irek W, Darek W, Łukasz Ł, Staszek H, Maciej J i Miro K
W pięknej pogodzie (bez śniegu i deszczu) z Tylawy żółtym szlakiem przez Olchowiec prawie bez zbaczania ze szlaku dotarliśmy na Baranie;), Na szczycie świetna wieża, jeszcze lepiej wyglądający szałas, którego wnętrze przekonało nas do noclegu wewnątrz a nie w niesionych przez nas namiotach. Rano większością zeszliśmy do Barwinka i dalej już do Tylawy, tylko Staszek po drodze się odłączył szukając samochodu w Olchowcu.
Niepowtarzalne towarzystwo, super atmosfera, trasa nie do zapomnienia i miejmy nadzieje nie do powtórzenia;). Dziękuje Wam za wspólnie spędzony czas i do zobaczenia za rok:). Powtarzam się, ale niech żałują Ci co nie dali rady pojechać z nami:)
Iwona Nakoneczna-Świątek
-

Pchełka
-
- Posty: 353
- Rejestracja: 2007-04-20, 09:04
- Miejscowość: Mielec
Wróć do Aktualności z klubu
Kto jest na forum
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 39 gości